MW_zwierzaki_3D_360X600Zwierzaki świata

Autor: Martyna Wojciechowska

Wydawnictwo: National Geographic
Liczba stron: 165
Oprawa: twarda

Cena: 20 $
Koszt przesyłki: 3$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

 

 

Dlaczego słonie boją się myszy, czy to prawda, że mrówkojady mają język 10 razy dłuższy od Naszego, a orangutany uwielbiają jeść duriany, najbardziej śmierdzące owoce świata, i że można oswoić hipopotama i razem z nim oglądać w telewizji seriale.

Z tą książką wasze dzieci odbędą niesamowitą podróż do najbardziej egzotycznych zakątków świata i poznają historie Jessiki, Happiego, Fusiego, Balgira i Carlito piątki fantastycznych zwierzaków. Dzięki tym opowiadaniom, które są jak to w życiu bywa czasami wesołe, czasami smutne, wszyscy mamy szansę stać się lepszymi ludźmi, bo podobno ludzie, którzy kochają zwierzęta są dobrzy. A od tego jacy jesteśmy zależy przyszłość Ziemi i los zwierząt.
Poprzedni artykuł“Podróże z poezją” – pierwszy przystanek: Rockland
Następny artykułŚPIĄCA KRÓLEWNA I INNE BAJKI – książka audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj