W Nowym Jorku zima nadal mocno trzyma! I choć dla większości mieszkańców miasta długotrwałe opady śniegu są ogromnym utrudnieniem w codziennym życiu, to jednak trzeba przyznać, że pod przykrytym grubą warstwą białego puchu Nowy Jork nabiera zupełnie innego klimatu. Wiecznie zakurzone głośnie miasto z zaśmieconymi ulicami na chwilę się ucisza i zamienia przez moment w czystą, bajkową krainę.  Szczególnie magicznie wyglądają parki metropolii. Zapraszamy do obejrzenia marcowej zimy w Forest Park,  dzielnicy Queens w Nowym Jorku.

Tekst i zdjęcia: Marta Kustek

photo 5-5

photo 5-4

photo 5-3

photo 4-6

photo 5-2

photo 4-3

photo 4-2

photo 3-7

photo 3-6

photo 3-3

photo 2-11

photo 2-7

photo 2-8

photo 2-9

photo 2-10

photo 2-6

photo 1-14

photo 1-13

photo 1-11

photo 1-12

Poprzedni artykuł„Wiosna z książką” – propozycja dla polonijnych szkół
Następny artykułAmerykańska szkoła czyli czego powinniśmy się uczyć od amerykańskich rodziców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj