Jak wykorzystać znane w lokalnym środowisku osoby reprezentujące różne dziedziny życia, pasjonatów o ciekawym hobby, czy samych rodziców wykonujących ciekawe zawody do urozmaicenia lekcji w polonijnej szkole i ćwiczeń potocznego języka polskiego u uczniów?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z kolejnego webinaru zorganizowanego w ramach Polonijnego Dnia Dwujęzyczności pt. „Zaproś gościa do klasy, czyli wykorzystanie języka potocznego do nauki polskiego w szkole polonijnej” poprowadzonego przez Danutę Świątek. Webinar odbył się w niedzielę, 25 września 2016 r.

 

godlo_senat z podpisem 1Webinary przygotowane zostały przez Fundację Dobra Polska Szkoła z Nowego Jorku oraz Fundację Edukacja dla Demokracji z Warszawy i współfinansowane przez Kancelarię Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 roku.

Poprzedni artykułRodzice mają klucz
Następny artykuł„Maski, twarze, gęby… Wciąż pytam o Polskę” – świętujemy drugi Polonijny Dzień Dwujęzyczności na Ukrainie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj