ulotka

 

Jesienią ubiegłego roku nakładem Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ ukazał się podręcznik „Po polsku po Polsce”, której autorkami są  Hanna Marczyńska i Adriana Prizel-Kania.

Niepowtarzalna fabuła,  rodzinna podróż przez wszystkie regiony Polski, zagadnienia gramatyczne zaprezentowane w przejrzysty sposób i ponad 160 nagrań – to tylko niektóre zalety podręcznika „Po polsku po Polsce”.

Propozycja ta szczególnie powinna zainteresować Polonię z kilku względów – bohaterowie podręcznika to rodzina polsko-włoska, dzieci są dwujęzyczne, a w czasie podróży po Polsce poznają język matki, jej kraj i odnawiają znajomości. Rodzina Rossinich w czasie wakacji podróżuje po Polsce – w ten sposób uczący się ma okazję poznać wszystkie jej regiony, nie tylko te wybrane. Każdemu województwu poświęcono jeden rozdział. Autorki postarały się, aby wszystkie zagadnienia gramatyczne były zaprezentowane w sposób prosty i przejrzysty. Książka jest kompatybilna z darmową platformą http://www.popolskupopolsce.edu.pl/.

Podręczniki można zamawiać przez stronę Wydawnictwa Avalon: https://goo.gl/S1SwkB

 

Poprzedni artykułOko prawdę ci powie
Następny artykuł10. Plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj