Czasy mamy bardzo ciekawe. Wszystkiego wokół jest pełno, szeroki wybór produktów powoduje, że często czujemy się zagubieni w naszych decyzjach. Zamiast kupić coś, co rozwinie umiejętności naszego dziecka, zamawiamy w internecie kolejną zabawkę, którą reklamują.

Dzisiaj przedstawiamy Wam produkty szyte i robione ręcznie, które nie doczekały się reklamy w masowych środkach przekazu, a szkoda, bo są niezwykłe.

Te bardzo proste w formie zabawki posiadają ukrytą moc: działają na wyobraźnię, pobudzają do myślenia, wzbudzają w dziecku zastanowienie i zadumę. Dlaczego? Bo np. lalka ma zakryte usta i nie widać, czy się śmieje czy płacze. Mimika szmacianych lalek jest w ogóle niezwykła sama w sobie, bo nie często się spotyka lalki z wyrazem twarzy. Jedna z nich ma na przykład na stałe zamknięte oczy.

Drewniane puzzle zostały zaprojektowane przez francuskiego artystę. Są przestrzenne, bogate
w kolorystykę i pełne ukrytych rozwiązań.

Zachęcamy Was do sięgania po ciekawe zabawki. W końcu to są nasze dzieci i to od nas zależy,
czy w przyszłości będą mieć na tyle silną wyobraźnię, by radzić sobie z życiowymi problemami.

Wiecej na stronie: www.severinmillet.com

Szmacianki: www.etsy.com/shop/PinkCheeksStudios?page=1

Malgorzata Mroczkowska
www.mumsfromlondon.com

Poprzedni artykułKról Jagiełło w oczach uczestników „Summer withe the King”.
Następny artykuł„Gdynia inspiruje w Ameryce!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj