Pod hasłem “Nauczyciel polonijny jako przewodnik po świecie w nowej rzeczywistości” odbędzie się w dniach 23-26 maja br. XIII Zjazd Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich w Nowym Jorku. Organizatorzy wydarzenia za główne cele zjazdu stawiają sobie nawiązanie dialogu i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami a gośćmi z Polski, jak również określenie standardów nauczania z uwzględnieniem roli kultury multimedialnej w nauczaniu.

W tym roku zjazd organizowany jest przez Centralę Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce. O szczegółach zjazdu, nowościach w Centrali Polskich Szkół Dokształcających oraz nowych formach pomocy polskim placówkom w USA mówi Dorota Andraka, prezes CPSD.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na oficjalnej stronie wydarzenia www.zjazdnowyjork2014.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj