Pod hasłem „Nauczyciel polonijny jako przewodnik po świecie w nowej rzeczywistości” odbędzie się w dniach 23-26 maja br. XIII Zjazd Nauczycieli Polonijnych i Komitetów Rodzicielskich w Nowym Jorku. Organizatorzy wydarzenia za główne cele zjazdu stawiają sobie nawiązanie dialogu i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami a gośćmi z Polski, jak również określenie standardów nauczania z uwzględnieniem roli kultury multimedialnej w nauczaniu.

W tym roku zjazd organizowany jest przez Centralę Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce. O szczegółach zjazdu, nowościach w Centrali Polskich Szkół Dokształcających oraz nowych formach pomocy polskim placówkom w USA mówi Dorota Andraka, prezes CPSD.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na oficjalnej stronie wydarzenia www.zjazdnowyjork2014.com

Poprzedni artykuł„Polacy, przyjeżdżajcie do West Point!”
Następny artykuł„Życie. Do trzech razy sztuka.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj