600x848“Wstań i jedź!”

Autorzy: Małgorzata i Łukasz Krasoń
Wydawnictwo: Złote Myśli

Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

 

W swój świat wprowadza nas w książce “Wstań i jedź!” dwoje młodych ludzi – Małgosia i Łukasz Krasoniowie. Ich droga do szczęścia była bardzo szczególna. Łukasz szukał sposobu na kreatywne przezwyciężenie swojej fizycznej słabości, a Gosia starała się zmienić negatywne nastawienie do świata i samej siebie. Opowiedzieli o sobie od początku. O tym, jacy byli w dzieciństwie, o rodzinach, otoczeniu i co powodowało ich problemy. U Łukasza choroba, u Gosi sprawy rodzinne. Łukasz został grafikiem komputerowym, Gosia studiowała, ale nie była zadowolona. Zaczęła szukać nowej drogi w życiu. Oboje przeżywali zwątpienia, lecz mieli też marzenia i postanowili dążyć do ich spełnienia. Musieli jednak wykonać nad sobą ogromną pracę. Więcej…

Poprzedni artykułNowy Jork. Przewodnik – Celownik.
Następny artykułWielcy Polacy – To mój kraj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj