Fundacja Edukacji Polonijnej zaprasza na 2-gą edycję cyklu bezpłatnych webinariów pt. “Wirtualna Jesień w Muzeum 2”, które organizuje we współpracy z muzeami z całej Polski. Projekt stanowi niepowtarzalną okazję, by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie naszej rodzimej historii i kultury. Młodzi z pewnością wiele się nauczą, podszkolą w języku polskim, a być może nawet odkryją nową pasję. Co więcej, każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w projekcie edukacyjnym.

Zapisz dziecko na najbliższe webinaria już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaj listę pozostałych darmowych lekcji

Wirtualna Jesień w Muzeum, to nie wszystko, co Fundacja Edukacji Polonijnej ma Wam do zaoferowania w najbliższym czasie. Pozyskała ona specjalnie dla Was aż 50 darmowych lekcji dla Polonii, które przygotowali pracownicy Muzeum Pałacu w Wilanowie. Lekcje będą się odbywały od 22 listopada do 17 grudnia i są przygotowane dla różnych grup wiekowych.

Dostępne tematy:

  • Czego Jaś się nie nauczy…
  • Listy z podróży
  • Kogo dziwi wielbłąd?
  • Czy Król Słońce olśniewa?
  • W Wilanowie króla Jana III

Opisy lekcji, terminy oraz zapisy są dostępne TUTAJ.

Poprzedni artykułNajmłodsi uczniowie Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Palos Heights, IL
Następny artykuł„Była ciekawa czy mogliby z tatą wygrać nasz konkurs literacki… i wygrali!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj