Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w siódmym wakacyjnym konkursie fotograficznym: „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”. Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać 1 zdjęcie wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce. Z uwagi na tegoroczne ograniczenia w tym roku można wysłać zdjęcie zrobione w ciągu ostatnich 3 latach. Konkurs jest międzynarodowy.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu?

Czekamy na Wasze zdjęcia do 5 września 2020.
Zdjęcia można przesłać za pomocą na stronie konkursu 
https://www.fpsn.nl/pl/wakacyjny-konkurs – fotograficzny lub mailowo na adres: konkursfotograficznyfpsn@gmail.com

Międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych zdjęć. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. Po raz kolejny zostanie przyznana także nagroda internautów. TOP 10 zdjęć zostanie opublikowane w postaci kalendarza oraz widokówek. Wszystkie zdjęcia konkursowe
zostaną opublikowane na naszych stronach, a wybrane zdjęcia na stronach partnerów konkursu.

Uroczysta gala konkursowa oraz wystawa fotografii wszystkich uczestników – jeśli sytuacja związana z pandemią nam nie przeszkodzi – odbędzie się jesienią 2020 roku w Holandii. Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit działającym w Holandii. Jest organizacją dachową zrzeszającą szkoły społeczne z terenu Holandii.

Szczegóły konkursu w Regulaminie organizatora.

Do udziału w 7 edycji konkursu zapraszamy także zainteresowane współpracą organizacje, media oraz sponsorów. Prosimy o kontakt mailowy: info@fpsn.nl

Poprzedni artykułW krainie polskich legend – napisanych przez polonijną młodzież! – „Romantyczna tragedia”
Następny artykuł„Dopóki nie wiadomo jeszcze nic pewnego” – dekonstrukcja normalności w czasach pandemii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj