IMG_1513
Pani Dorota z młodymi artystami

 

Jeżeli spędzacie wakacje w mieście i jeszcze nie macie pomysłu na to, jak wykorzystać wolny czas swoich dzieci, by obok dobrej zabawy, rozwijały również swoją kreatywność, uczyły się nowych umiejętności i pogłębiały swoje zainteresowania, pracownia artystyczna BM Pottery Studio na Ridgewood w Nowym Jorku przygotowała dla Was wyjątkową wakacyjną propozycję.

W dniach 1 lipca do 30 sierpnia br. studio zaprasza zarówno najmłodszych, jak i dorosłych na specjalne wakacyjne zajęcia z malowania, rysowania oraz malowania ceramiki, które prowadzi licencjonowany nauczyciel i artysta Billy Moro – Wey wspólnie ze swoją asystentką panią Dorotą. Koszt dwugodzinnych 5 – dniowych zajęć wynosi 100$. Pracownia oferuje również dla dorosłych zajęcia z samej ceramiki na kole, a ich koszt wynosi 265$ za 12 lekcji.

 

IMG_1511

 

Pani Dorota z młodymi artystami

Rysunek dziecka jest wyrazem przeżyć i wiedzy, jest przejawem dziecięcej psychiki. Na zajęciach dzieci będą miały okazję poznawać różne techniki plastyczne, nabywając z czasem praktyki w posługiwaniu się linią, plamą, kształtem i barwą w przestrzeni i na płaszczyźnie. Poprzez uczestnictwo w zajęciach plastycznych dzieci uczyć się będą wyrażania własnych doznań i przeżyć, oraz jak współdziałać z rówieśnikami w grupie.

Twórczość plastyczna jest nie tylko formą ekspresji, ale także formą kontaktu dzieci z najbliższym otoczeniem. Podczas tworzenia przeżywają one radość, zadowolenie, które pobudzają go do dalszego poznawania i zabawy, motywują je do dalszych poszukiwań własnej drogi artystycznej. Dlatego warto zaproponować dziecku różnorodne formy ekspresji, tak by dać mu możliwość odkrywania, eksperymentowania a poprzez to czerpania radości z obcowania ze sztuką, ale i ze światem barw, kolorów, faktur i przedmiotów.

 

IMG_1510

IMG_1508

 

Studio mieści się przy Gates Ave. i Cyprys Ave. niedaleko stacji Myrtle – Wyckoff, jest to doskonała lokalizacja dla rodziców z dziećmi, zarowno mieszkających w tej dzielnicy, jak i tych, którzy chcą dojechać z innych miejsc.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą studia odsyłamy na stronę pracowni www.bmpotterystudiony.com lub stronę Billego www.billymorowey.com

Można się również skontaktować telefonicznie z panią Dorotą tel. 718 864 5677, ART SCHOOL (718) 374-4867 lub (718) 366- 2330

Adres:
1702 Gates Ave.
Ridgewood NY 11385

 

 

Tekst i zdjęcia: Marta Kustek

 

IMG_1525

 

IMG_1521
IMG_1504

 

IMG_1503

 

 

Poprzedni artykułPokaz starych samochodów we Fleetwood PA
Następny artykułTajemnica Vermont

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj