Spotykają się co roku już od 7 lat by spędzić razem insensywny tydzień, wypełniony zarówno modlitwą, jak i rozrywką. Polskie rodziny ze wschodniego wybrzeża USA oraz księża z parafii Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ, co roku wyjeżdżają na tygodniowy turnus o nazwie „Wakacje z Panem Bogiem”. Wyjazdy te powstały na wzór polskich Oaz Rodzin Ruchu Światło – Życie, na których rodzice i dzieci wspólnie spędzają wakacyjny czas, na turnusach kierowanych przez księży. Pomysłodawcą amerykańskich „Wakacji z Panem Bogiem” jest redemptorysta ojciec Waldemar Łątkowski, a w ogranizacji corocznych turnusów od początku ich istnienia, czynnie pomaga mu Katarzyna Pawka.

Realizacja: Marta Kustek, Andrzej Cierkosz

Poprzedni artykuł„Egzoszkielet – maszyny w służbie medycyny”
Następny artykuł“Ale heca” Adam Mirowski – wyróżnienie w konkursie “Wakacyjne Migawki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj