Cieszy to, że w społeczno – politycznym życiu nowojorskiej Polonii pojawiają się reprezentanci młodego pokolenia, którzy poprzez podkreślanie swojego pochodzenia, próbują odnowić ważną pozycję naszej narodowości w społeczności tego miasta. Victoria Canbranes urodziła się i wychowała na Greenpoincie w Nowym Jorku. Jej mama jest Polką, która dbała o to, by córka nie straciła kontaktu z polską kulturą i polskim językiem, ojciec jest Hiszpanem. Victoria uczęszczała do Polskiej Szkoły im. Cyryla i Metodego na Dupond St. Jej kandydatura jest dużą szansą dla Polonii by udowodnić, że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać polityczną siłę.
Zachęcamy do wsparcia Victorii w najbliższych wyborach!

Realizacja nagrania: Andrzej Cierkosz

Poprzedni artykułŚwięto dwujęzyczności w Polskiej Szkole im. Św. M. Kolbego w Chicago, IL – fotoreportaż
Następny artykułSezon duchów, dyń i labiryntów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj