W sobotę, 3 sierpnia, odbyły się w Pocono Manor w Pensylwanii Polonijne Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku. Zawody odbyły się w dwóch klasach – mistrzowskiej i powszechnej – oraz dwóch olimpijskich kategoriach: trapie i skicie różniących się od siebie sposobem lotu rzutek, do których strzelali zawodnicy.

W imprezie wzięło udział około 50 myśliwych, reprezentujących nowojorski oraz kilka chicagowskich klubów łowieckich. Prócz profesjonalistów i doświadczonych strzelców swoje umiejętności zaprezentowali także przedstawiciele kilku sponsorów oraz patronów medialnych.

Wydarzenie było nie tylko okazją do sprawdzenia swoich strzelniczych umiejętności, ale także do spotkania się
i spędzenia czasu w świetnej atmosferze i przy smacznym poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z rozgrywek przygotowanego przez Andrzeja Cierkosza.

Poprzedni artykułKsiążka „Made in Poland” – nowa rubryka na naszym portalu!
Następny artykułTragedia w Greenwich: 15-letni Polak zabił się przez kolegów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj