„The Bilingual Revolution po polsku” – film o dwujęzyczności

1425

Film dokumentalny “The Bilingual Revolution po polsku” autorstwa Andrzeja Cierkosza opowiada o Dual Polish Language Program, który od września 2015 roku obowiązuje w PS 34 na Greenpoincie. Materiał szczegółowo pokazuje, jak wygląda i jakie efekty przynosi dwujęzyczna edukacja w publicznej szkole amerykańskiej i jednocześnie rozwiewa wszelkie wątpliwości i niejasności dotyczące tego typu nauki. O zagadnieniach dotyczących dwujęzycznych programów opowiadają specjaliści zajmujący się tą tematyką, rodzice, nauczyciele, politycy i dyplomaci.

Film ukazał się w kwietniu 2018 roku w TV Polonia.

Poprzedni artykułPrzygody Pchły Szachrajki
Następny artykułPijcie życie do dna 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj