Każdy lekarz popełnia błędy. Ale wg lekarza, Briana Goldmana, zaprzeczenie i wstyd powstrzymują lekarzy od mówienia o tych błędach lub użycia ich do nauki i polepszenia. Opowiadając historie z własnego doświadczenia, wzywa lekarzy, by zaczęli mówić o swych błędach.Translated into Polish by Bartłomiej Szóstak

Brian Goldman is an emergency room physician who has worked at Mount Sinai Hospital in downtown Toronto for more than 20 years. He is also a prominent medical journalist and the host of CBC Radio’s White Coat, Black Art. In Dr. Goldman’s first book, The Night Shift, published in 2010, he shares his experiences of working through the witching hours at Mount Sinai, as well as at the other hospitals where he has spent his long career.

Poprzedni artykuł„Mania wyrywania sobie włosów”
Następny artykułNew York street fairs – June 2012

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj