polkolonie
Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat, które spędzają wakacje w Nowym Jorku, zapraszamy na wyjątkowe Roztańczone i Teatralne Półkolonie, poprowadzone przez profesjonalistów w swoich dziedzinach: Justynę Bolek, twórczynię Slavica Dance oraz Andrzeja Młynarczyka, aktora znanego m.in. z serialu M jak Miłość!

Zapraszamy na 15 dni wypełnionych tańcem oraz rozwijaniem aktorskich zdolności, dzięki czemu Twoje dziecko na pewno będzie się świetnie bawić, pozna nowych przyjaciół, a jednocześnie spędzi ten czas w wartościowy sposób, na nauce nowych umiejętności, i to wszystko w języku polskim!

Zajęcia odbywać się będą na Greenpoincie w Nowym Jorku, przez 3 tygodnie, od 10 do 28 lipca, od godziny 9.00 do 15.00. Uczestnicy półkolonii będą brać udział w dwóch grupach tematycznych: tanecznej, w której przygotowywać będą układ taneczny typu slavica dance w wersji flashmob, oraz grupie teatralnej, w której wystąpią jako młodzi aktorzy w specjalnie dla nich opracowanym przedstawieniu. Efekt pracy zostanie zaprezentowany rodzicom i znajomym na scenie na uroczystym zakończeniu półkolonii, jak również podczas Parady Pułaskiego oraz w Central Parku na Polish Village (30 września).

Screen Shot 2017-05-01 at 8.36.52 PM

Zapewniamy:
– opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i instruktorów
– smaczny lunch (45minutowa przerwa między grupami )
– 3 godziny tańca i 3 godziny zajęć teatralnych dziennie
– wspaniałą atmosferę

Ramowy program:
9:00-9:30 – zbiórka i przedstawienie planu dnia
9:30-12:30 – zajęcia taneczne i teatralne (2 grupy)
12:30-1:15 przerwa na lunch
1:15-15:00 – zajęcia taneczne i teatralne (2 grupy)
15:00 – odbiór dzieci.

Koszt: 600$

Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona!

W przypadku zainteresowanych z New Jersey, możliwość zorganizowania drugiego turnusu w Linden.

Jak się zapisać:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wysłanie maila na adres redakcja@dobrapolskaszkola.com oraz wpłata. Szczegółowe informacje: Marta Kustek, tel. 347 475 8966

 

LogoDPS_300

 

Poprzedni artykułDziecięce warsztaty sceniczne z gwiazdami z Polski
Następny artykuł„Cztery pory roku” – wystawa fotografiki Marii Ambroziewicz-Natoli, Majki Nowak, Anety Pieróg-Sudoł i Romana Demko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj