Od wielu lat jest ulubienicą najmłodszej publiczności, choć na jej koncertach znakomicie bawią się całe pokolenia. Na scenie łapie natychmiastowy kontakt z dziećmi, rozmawia z nimi, często mówi im w zabawie o wartościach, ważnych rzeczach w życiu dziecka. Jej piosenki nie tylko błyskawicznie wpadają dzieciom w ucho, ale uczą najmłodszych, że warto pomagać innym, kochać rodziców, że dzieci o różnych kolorach skóry są takie same.

W sobotę, 9 marca br w Polsko-Amerykańskim Centrum Kulturalnym w Passaic odbył się koncert Majki Jeżowskiej. Po nim artystka udzieliła specjalnie dla naszego portalu wywiadu. O tym, jak ważne jest uświadamianie polonijnych dzieci o ich pochodzeniu, rozmawianie z nimi w języku polskim, ogromnej roli rodziców w przekazywaniu dziecku polskich tradycji, swoim życiu w Stanach Zjednoczonych oraz ciekawych konkursach i projektach, których jest ambasadorką, rozmawia z Martą Kustek.
Zapraszamy!

 

Poprzedni artykuł„Niech czyta, a mówić będzie albo korzyściach wielu płynących z czytania na głos” (cz.2)
Następny artykułBabcia Bożenka: „Papież z końca świata”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj