Akcja dla Victori Rusnaczyk

Victoria Rusnaczyk jest chora na białaczkę, proces leczenia dziewczynki trwa już kilka lat i jest niezwykle kosztowny. Podobnie jak w wielu innych przypadkach, Polonia na wschodnim wybrzeżu ponownie stanęła na wysokości zadania i zorganizowała pomoc dla dziewczynki.

W niedzielę, 27 września, w Klubie Wisła w Garfield, NJ, odbyła się impreza charytatywna dla Victorii, zorganizowana przez Justynę Jagodowską Schabani i Dariusza Kierkło.

Justyna Jagodowska Schabani i Dariusz Kierklo i dzieci
Justyna Jagodowska Schabani i Dariusz Kierklo i dzieci

Wieczór wypełniony był wieloma atrakcjami: zorganizowano m.in. aukcję obrazów i rękawic bokserskich z orginalnymi podpisami pięściarzy: Artura Szpilki, Krzysztofa Głowackiego, Kamila Łaszczyka, Piotra Wilczewskiego, Andrzeja Wawrzyka, Ronnie Shields, Fiodor Łapin, przekazanych przez Agnieszkę i Bartłomieja Bieleckich, James P. Sullivan oraz Mike Wazowski z Monster Inc. przebrani za klauny robili dla dzieci balony i prezentowali bajkowych bohaterów, muzykę zapewniły zespoły Atlantica Band, Afterlive oraz Vabank. Program artystyczny zaprezentowali tancerze Joseph’s Dance Studio Józefa Pałki w składzie: Agnieszka Szymańska – Victor Lubnicki oraz Dominika Perkowska – Karol Kukacki. Młodzi zatańczyli tańce standardowe i latynoamerykańskie. Przed rozpoczęciem ich pokazu odbyła się błyskawiczna aukcja trzech obrazów ofiarowanych przez Józefa Pałkę, która dodatkowo wzbogaciła pulę finansową, zbieraną dla Victorii podczas wieczoru. Do zbiórki dołożyła się ze swoimi usługami fotograf Gosia Tudruj z Moments in Life Photo.

Józef Pałka, Agnieszka Szymańska i Victor Lubnicki
Józef Pałka, Agnieszka Szymańska i Victor Lubnicki
Dominika Perkowska i Karol Kukacki
Dominika Perkowska i Karol Kukacki

Dzięki ludziom dobrej woli, którzy zorganizowali akcję dla dziewczynki, oraz wszystkim uczestnikom wieczoru, udało się zebrać $10,000 – gratulujemy!

Głównymi Sponsorami imprezy byli: Bratek Deli, Klub Wisła i Tygodnik Plus.

Rodzice Victori składają hojnym ofiarodawcom, organizatorom i sponsorom, ogromne podziękowania!

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc chorej Victorii, odsyłamy do jej strony Fb www.facebook.com/JoinVictoriasTeam

 

Agnies Mierzwa

Poprzedni artykułK jak KRZYŻACY, czyli co wspólnego mają torunianin i pająk krzyżak, gdzie podział się zamek na drzewie i dlaczego Toruń pozazdrościł Pizie i ma własną Krzywą Wieżę
Następny artykuł„Syrena” – czyli tu kupisz najlepsze pierogi w Linden i znajdziesz wsparcie dla polskiego języka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj