W tym roku w jedenastoletniej historii finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanych w Nowym Jorku zebrano rekordową sumę, bo ok. 40 tysięcy dolarów. Z kolei w sąsiadującym sztabie WOŚP w New Jersey zebrano prawie 50 tysięcy dolarów. Nic dziwnego, bo w obu miejscach działo się bardzo dużo!
Koncerty popularnych wykonawców, atrakcyjne gadżety na aukcjach, zbiórki w polskich firmach a nawet niektórych polonijnych szkołach oraz setki osób, które przyłączyły się do pracy przy Orkiestrze ze zwykłej potrzeby serca – to wszystko nie mogło pozostać bez efektu, w postaci największych sum zebranych w historii dotychczasowych zbiórek wśród polonii na wschodnim wybrzeżu USA.

Orkiestra w Nowym Jorku grała już od rana w sobotę, 12 stycznia, a my razem z nią. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.


Poprzedni artykuł„Jak bezpiecznie podróżuje się naszym zwierzakom w samolocie?”
Następny artykuł„Jak wyjąć igłę z wody nie mocząc ręki czyli poprzez zabawę do nauki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj