picall

Szkoła Polska im. Mikołaja Kopernika w West Palm Beach
390 Sequoia Drive South,
West Palm Beach, FL 33409

www.szkolapolskakopernik.info

Dyrektor: Katarzyna Konopka,

Tel. 561 234-9904,

E-mail: info@szkolapolskakopernik.info

 

Szkola na słonecznej Florydzie powstała w roku 2010 z inicjatywy nauczycieli, rodziców oraz kościoła parafialnego. W tej chwili (2015 r.) do szkoły uczęszcza 36 dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Pracuje w niej 6 nauczycieli – wolontariuszy. Dzieci starsze uczestniczą w zajęciach z religii. Szkoła aktywnie współpracuje z Klubem Amerykańsko-Polskim 'Sobieski’ (Lake Worth) oraz jest wspierana przez lokalne firmy.

Poprzedni artykułKonkurs Poetycki im. Reni Spiegel dla młodzieży polskojęzycznej z całego świata
Następny artykułRusza Konkurs Filmowy „Młodzi o Polsce” dla polonijnej młodzieży!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj