7 maja w naszej szkole to kolejny dzień pełen wrażeń i emocji, a przede wszystkim dzień, w którym uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zorganizowaliśmy naszą szkolną paradę trzeciomajową.

Uczniowie z dumą kroczyli niosąc nasze symbole narodowe, szkolne banery i piękne biało – czerwone flagi. Kolor biały i czerwony dominował tego dnia, a my byliśmy szczęśliwi, że możemy zaakcentować naszą narodową tożsamość z dala od kraju ojczystego.

.

.

.

.

Tego dnia zorganizowaliśmy również Majówkę połączoną ze śniadaniem na trawie. Było wiele radości, wiele różnych gier i zabaw. Panowała fantastyczna, rodzinna atmosfera. Majówka i wspólne śniadanie na trawie było znakomitą okazją do wspólnych rozmów i integracji. Cieszy nas widok roześmianych i radosnych twarzy naszych uczniów. 7 maja był ostatnim dniem w obecnym roku szkolnych.

Życząc  sobie nawzajem bezpiecznych wakacji rozstaliśmy się z uczniami na okres wakacji.


Irena Woźniak
Dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Poprzedni artykuł400 letni dąb i sienkiewiczowski Kmicic 
Następny artykuł„Wiedzieliśmy, że damy radę, czyli matura w Szkole K. Pułaskiego w Garfield”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj