Jednym z powodów, dla których warto odwiedzić Nowy Jork właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, są świąteczne dekoracje miasta, których ilości prawdopodobnie nie zostały jeszcze pobite przez żadne inne miasto na świecie. Mikołaje, choinki z tysiącem ozdób, światełka na budynkach i drzewach, świąteczne iluminacje i wystawy na witrynach sklepów, ozdoby i szopki – w tym okresie Nowy Jork zamienia się w prawdziwie bajkowe miasto. I nawet wówczas, kiedy tak jak w tym roku, nie ma ani odrobiny śniegu, który zwykle podnosi magiczny klimat miasta w tym czasie, bożonarodzeniowe dekoracje doskonale go zastępują w tworzeniu tej świąteczno – noworocznej wyjątkowości.

Zdjęcia: Marta Kustek

IMG_6749x

IMG_6754x

IMG_6746x

IMG_6744x

IMG_6743x

IMG_6741x

IMG_6738x

IMG_6736x

IMG_6732x

IMG_6728x

 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


IMG_6718x

 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


IMG_6706x

Schwarz Toys
Schwarz Toys


Schwarz Toys
Schwarz Toys


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Henri Bendel
Henri Bendel


Dolce & Gabana
Dolce & Gabana


Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger


Salvadore Ferragano
Salvadore Ferragano


Salvadore Ferragano
Salvadore Ferragano

Ermenegildo Zegda
Ermenegildo Zegda

Burberry
Burberry
Burberry
Burberry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj