Jednym z powodów, dla których warto odwiedzić Nowy Jork właśnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, są świąteczne dekoracje miasta, których ilości prawdopodobnie nie zostały jeszcze pobite przez żadne inne miasto na świecie. Mikołaje, choinki z tysiącem ozdób, światełka na budynkach i drzewach, świąteczne iluminacje i wystawy na witrynach sklepów, ozdoby i szopki – w tym okresie Nowy Jork zamienia się w prawdziwie bajkowe miasto. I nawet wówczas, kiedy tak jak w tym roku, nie ma ani odrobiny śniegu, który zwykle podnosi magiczny klimat miasta w tym czasie, bożonarodzeniowe dekoracje doskonale go zastępują w tworzeniu tej świąteczno – noworocznej wyjątkowości.

Zdjęcia: Marta Kustek

IMG_6749x

IMG_6754x

IMG_6746x

IMG_6744x

IMG_6743x

IMG_6741x

IMG_6738x

IMG_6736x

IMG_6732x

IMG_6728x

 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


IMG_6718x

 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


 Bergdorf Goodman
Bergdorf Goodman


IMG_6706x

Schwarz Toys
Schwarz Toys


Schwarz Toys
Schwarz Toys


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Tiffany
Tiffany


Henri Bendel
Henri Bendel


Dolce & Gabana
Dolce & Gabana


Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger


Salvadore Ferragano
Salvadore Ferragano


Salvadore Ferragano
Salvadore Ferragano

Ermenegildo Zegda
Ermenegildo Zegda

Burberry
Burberry
Burberry
Burberry

Poprzedni artykułŻyj ze swojej pasji
Następny artykuł“Co serwowano w czasie świąt ponad 100 lat temu?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj