73c5ba576c64835cdc17e28f0c4c6699

 

O pracowni artystycznej BM Pottery Studio na Ridgewood w Nowym Jorku, prowadzonej przez licencjonowanego nauczyciela i artystę Billego Moro – Wey wspólnie ze swoją asystentką panią Dorotą, pisaliśmy już nie raz na naszym portalu. To jedyne miejsce w okolicy, w którym można jednocześnie nauczyć się rysowania, malowania, rzeźbienia oraz lepienia garnków na kole.

Studio organizuje warsztaty i spotkania skierowane do wszystkich osób, bez względu na umiejętności plastyczne i wiek. Zarówno dla dzieci, jak i dorośli, którzy poszukują ciekawych form spędzania wolnego czasu, doskonalenia swoich artystycznych umiejętności czy też rozwijania swoich pasji i zainteresowań, z pewnością znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie pracowni.

Na zbliżający się okres świąteczny BM Pottery Studio przygotowało dla najmłodszych specjalną ofertę: 6- tygodniowe świąteczne warsztaty malowania i rysowania. I uwaga! Dla każdego uczestnika, który poda hasło „Dobra Polska Szkoła”, specjalna cena 200$ za cały okres zajęć oraz mały upominek! 

Zapisy u pani Doroty na nr tel. (718) 864 5677, ART SCHOOL (718) 374-4867 lub (718) 366- 2330 lub bezpośrednio w studio przy Gates Ave. i Cyprys Ave. niedaleko stacji Myrtle – Wyckoff (1702 Gates Ave. Ridgewood NY 11385).

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą studia odsyłamy na stronę pracowni www.bmpotterystudiony.com lub stronę Billego www.billymorowey.com

DPS

Poprzedni artykułDla dyslektyków ideogramy łatwiejsze
Następny artykułŚwiąteczny kiermasz w polskiej szkole w Boonton, NJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj