73c5ba576c64835cdc17e28f0c4c6699

 

O pracowni artystycznej BM Pottery Studio na Ridgewood w Nowym Jorku, prowadzonej przez licencjonowanego nauczyciela i artystę Billego Moro – Wey wspólnie ze swoją asystentką panią Dorotą, pisaliśmy już nie raz na naszym portalu. To jedyne miejsce w okolicy, w którym można jednocześnie nauczyć się rysowania, malowania, rzeźbienia oraz lepienia garnków na kole.

Studio organizuje warsztaty i spotkania skierowane do wszystkich osób, bez względu na umiejętności plastyczne i wiek. Zarówno dla dzieci, jak i dorośli, którzy poszukują ciekawych form spędzania wolnego czasu, doskonalenia swoich artystycznych umiejętności czy też rozwijania swoich pasji i zainteresowań, z pewnością znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie pracowni.

Na zbliżający się okres świąteczny BM Pottery Studio przygotowało dla najmłodszych specjalną ofertę: 6- tygodniowe świąteczne warsztaty malowania i rysowania. I uwaga! Dla każdego uczestnika, który poda hasło “Dobra Polska Szkoła”, specjalna cena 200$ za cały okres zajęć oraz mały upominek! 

Zapisy u pani Doroty na nr tel. (718) 864 5677, ART SCHOOL (718) 374-4867 lub (718) 366- 2330 lub bezpośrednio w studio przy Gates Ave. i Cyprys Ave. niedaleko stacji Myrtle – Wyckoff (1702 Gates Ave. Ridgewood NY 11385).

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą studia odsyłamy na stronę pracowni www.bmpotterystudiony.com lub stronę Billego www.billymorowey.com

DPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj