W ostatnią niedzielę sierpnia ulicami Warszawy przeszła kolorowa, wielokulturowa parada. Każdego roku z inicjatywy portalu „Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur” odbywa się plenerowa impreza promująca wielokulturowość. Motto tegorocznego party: „Warszawa – wspólna sprawa”.

Co prawda lata świetlne dzielą nas od wielokulturowego Nowego Jorku, ale sytuacja stopniowo się zmienia. Parada wyruszyła
o 13:00 z Placu Bankowego do miasteczka zlokalizowanego pomiędzy ulicą Miodową a Pałacem Prezydenckim. Jest to wspaniała okazja przede wszystkim dla szkół tańca, które mogą zaprezentować swoją ofertę.Informacje i zdjęcia: Agnieszka Ciak

Poprzedni artykuł„Polska po latach w naszych oczach”
Następny artykułPolecamy: „Życiowe lekcje w szkole majsterkowania – Gever Tulley”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj