Przemawianie do ludzi, jak również przekonywanie ich do swoich racji nie jest łatwe, ale można się tego nauczyć. Znajomość kilku sprawdzonych zasad wystąpień publicznych pomoże opanować tę sztukę.

Wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem na obszarach takich jak autoprezentacja, wystąpienia publiczne, storytelling, zapraszamy na dzień pełen wiedzy, pozytywnej energii, dobrej zabawy i satysfakcji!
Jak osiągnąć większą odwagę w wystąpieniach przed większą grupą osób?
Jak opanować tremę, poprawić precyzję swoich wypowiedzi?
Jak być bardziej spontanicznym i autentycznym w swoich wypowiedziach?
Co robić i mówić na początku oraz końcu spotkania?
Co robić ze wzrokiem, rękoma, głosem?
Stres, czyli techniki radzenia sobie z negatywnymi emocjami – to tylko niektóre tematy, nad którymi będziemy pracować pod okiem prowadzącego zajęcia Andrzeja Młynarczyka.

W programie warsztatów wykład, prezentacja, dyskusja oraz dużo ćwiczeń, i dużo pozytywnych wibracji! 🙂

Koszt: 200$

Zapisy: Marta Kustek redakcja@dobrapolskaszkola.com

Organizator:

 

 

 

 

O prowadzącym:
Andrzej Młynarczyk (ur. 1980, Kraków). Studia aktorskie rozpoczął w krakowskiej Szkole Aktorskiej Lart Studio. Rok później kontynuował naukę w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT), a następnie w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Dyplom obronił pod kierunkiem Anny Seniuk i Zbigniewa Zapasiewicza. Występował w Teatrze STU, Teatrze Bagatela oraz w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w takich rolach jak: Claudio w spektaklu „Miarka za Miarkę„ (William Shakespeare) w reżyserii Heleny Kaut-Howson, Alex w „Litości Boga„ (Jean Cau) w reżyserii Jana Maciejowskiego, Abelard w „Chorym z urojenia„ (Molier) w reżyserii Giovanniego Pampiglione, Czertow w „Bułchakowie„ (Maciej Wojtyszko) w reżyserii Macieja Wojtyszko, Wacław w „Zemście„ (Aleksander Fredro) w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Telewidzowie mogli go oglądać w takich serialach jak: „Oficer”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Tylko miłość”, „Kryminalni”, a także w filmach: „Ile wazy koń trojański”, „Lejdis”, „Ostatnia akcja”. Sympatie publiczności zaskarbił sobie rolą w serialu „M jak miłość”.

Poprzedni artykuł20-lecie kapłaństwa o. Waldemara Łątkowskiego w Perth Amboy NJ
Następny artykułMłodzi fotografowie z klubu Makro wyróżnieni w siedzibie ONZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj