IMG_0054

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, na czym najbardziej zależy ci w życiu, co daje Ci najwięcej radości? Dążymy do perfekcji jako żony, matki, kobiety biznesu, jesteśmy przekonane, że osiągnięcie sukcesu na tych obszarach da nam w końcu upragnione poczucie szczęścia. Jednak w tej pogoni życia i natłoku obowiązków zdarza się, że po drodze gubimy najważniejsze – samą siebie. Zapominamy o swoich głęboko ukrytych marzeniach i aspiracjach. Często zapominamy też o swoich wrodzonych talentach i predyspozycjach. Na liście rzeczy, które mamy wykonać w ciągu dnia, jesteśmy albo na jej końcu, albo często w ogóle nas tam nie ma. A czasem stajemy się niewidoczne…

Zapraszamy do poszukiwań
Zapraszamy do podróży w czasie i wgłąb siebie
Zapraszamy do zabawy ze stylem i modą
Zapraszamy na przygodę…

w poszukiwaniu kobiety!

Czwartek, 9 kwietnia, godz. 18.00
The Queens Library at Ridgewood,
20-12 Madison Street Ridgewood, New York


775745_684419710807_847185742_oBasia Malinowska – dezignerka, była modelka, pracuje na co dzień z celebrytami i stylistami amerykańskimi, współpracuje m.in. z modową ikoną Nowego Jorku Lynn Dell Cohen. Prywatnie mama Emmy i Ethana, sama mówi o sobie, że uwielbia podróże w czasie, szczególnie w czasy lat 20tych 30tych i 40tych, gdzie „życie jest prawdziwe, Mr Gatsby jest zawsze w pobliżu, a kobieta błyszczy najpiękniej…”

Poprzedni artykułPolsko – angielskie klasy w publicznych szkołach w USA
Następny artykuł„Żeby Curie była też Skłodowską”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj