10846417-largeZapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty ekologiczno-plastyczne pt. „Świętujemy Dzień Ziemi”, które poprowadzi Edyta Maselbas z Fundacji Noble Planners oraz Marta Kustek z Fundacji Dobra Polska Szkola. Zajęcia mają na celu prezentację oraz ćwiczenia, jak zwracać uwagę na dwujęzyczność naszych maluchów podczas zabawy i zachęcać do rozmów w języku polskim!

Światowy Dzień Ziemi 22 kwietnia to wspaniała okazja do promowania u dzieci postaw proekologicznych i kształtowania ich wrażliwości na zmiany w środowisku naturalnym. Tematem wiodącym zajęć będzie jak stworzyć ciekawe rzeczy z odzyskanych i na pozór zbędnych materiałów w domu (recycle).

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5-życiu lat wzwyż. Obecność rodziców obowiązkowa.

 21 kwietnia, godz. 18.00
The Queens Library at Ridgewood,
20-12 Madison Street Ridgewood, New York

 

logotypMSZ_A_kolor

Zajęcia arts & crafts z serii „Przystanek Dwujęzyczność i Wyobraźnia” prowadzone są w ramach projektu „W naszym domu mówimy po polsku!” który współfinansowany jest ze środków otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą.”

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułŚwięcenie motocykli na Greenpoincie
Następny artykułZ Polski do Anglii i z powrotem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj