Spotkanie.dwujezycznoscPolonijny portal DobraPolskaSzkola.com zaprasza polskich rodziców na spotkanie pt.

Dwujęzyczny program nauczania w amerykańskich szkołach – pytania i odpowiedzi

W związku z dużym zainteresowaniem w ostatnich tygodniach tematem dwujęzycznego programu dla dzieci w amerykańskich publicznych szkołach podstawowych, pojawiło się wiele pytań od rodziców dotyczących szczegółowych zagadnień związanych z tym tematem.

Czy w szkole, do której chodzi moje dziecko, może powstać taki program? Od której klasy program może być realizowany? Co powinniśmy zrobić, jeżeli jesteśmy zainteresowani uczestnictwem naszego dziecka w takim programie?

Na te, oraz inne pytania odpowiadać będzie Monika Herrera, doktorantka MSED w dziedzinie trójjęzycznej szkolnej psychologii na CUNY, colonel zespołu badawczego nad osiągnięciami dzieci w dwujęzycznej eduakcji.

CZWARTEK, 18 czerwca, godz. 18.00
Biblioteka Publiczna na Ridgewood
The Queens Library at Ridgewood,
20-12 Madison Street Ridgewood, New York

Zapraszamy!

Poprzedni artykułRodzice o dwujęzycznych programach w publicznych szkołach w USA
Następny artykułKowalstwo uskrzydlone – pan Eryk z New Hampshire

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj