b_spiaca-krolewnaŚPIĄCA KRÓLEWNA I INNE BAJKI – książka audio

 
Wydawnictwo: ADAMIGO / PROMATEK AUDIO
Seria: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”
ISBN: 978-83-87905-06-4
Wymiary: 135 x 190 mm
 
Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)
 

 
 
Na płycie „Śpiąca królewna i inne…” znajdują się następujące bajki:

1. O leniwym Maciusiu
2. O wilku
3. Kot wojewoda
4. Spryka
5. Śpiąca Królewna

6. Alibaba i czterdziestu rozbójników

Czas nagrania: 65:34

„Śpiąca królewna i inne …” należy do serii wydawniczej pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Każda bajka znajdująca się na płycie jest czytana przez innego aktora. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Płyta jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom. Łączny czas nagrania to 65 minut 34 sek. Bajki czytają: Teresa Dzielska, Michał Kula, Małgorzata Marciniak, Adam Hutyra, Antoni Rot, Robert Rutkowski.

Poprzedni artykułZwierzaki świata. Martyna Wojciechowska
Następny artykułPiosenki dla przedszkolaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj