Świąteczny Magic Show oraz modelowanie balonów, przygotowane przez Candy the Clown NYC, gry i zabawy ruchowe, tatuaże i manicure ze świątecznymi akcentami, naklejanki, wycinanki, pyszne śniadanie i przede wszystkim odwiedziny Świętego Mikołaja z wielkimi worami prezentów – na takie atrakcje mogły liczyć dzieci, które uczestniczyły w Śniadaniu z Mikołajem, zorganizowanym przez agencję Noble Planners w niedzielę,
16 grudnia br. w sali przy kościele św. Małgorzaty na Middle Village w Nowym Jorku.

Spotkanie adresowane było przede wszystkim do dzieci (bez ograniczeń wiekowych) z rodzin poszkodowanych przez huragan Sandy, jak również tych z mniej zamożnych rodzin. Na śniadanie przyszło prawie 100 dzieci. Przyszły z rodzicami, a często również z babciami.

Do zorganizowania świątecznego spotkania dla najmłodszych przyczyniły się takie firmy jak: Panera Bread, Polish & Slavic Union, Citibank, Adam’s European Contracting Inc., Pedrol Construction Inc. i Amcon Contracting. Prezenty dla najmłodszych ufundował Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku. Nasz portal był jednym z medialnych patronów wydarzenia.

Spotkanie to na pewno zapadnie w pamięci wszystkim jej uczestnikom, a zwłaszcza dzieciom – pozostawiając wiele ciepłych i wesołych wspomnień, stając się zapowiedzią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z imprezy. Zdjęcia: Marta Kustek.

Najwięcej emocji wśród uczestników imprezy wzbudził oczywiście Święty Mikołaj.


Co mi przyniósł Święty Mikołaj?


Klaudia i Edyta z Noble Planners witają wszystkich przybyłych gości.


Ksiadz Ryszard Koper


Magic Show w wykonaniu Candy the Clown NYC podobał się i dzieciom i rodzicom.
Jedną z atrakcji dla dzieci były zajęcia arts & crafts.


…a na końcu imprezy można było jeszcze potańczyć!


Ksiadz Ryszard oraz Wojtek Maślanka z Nowego Dziennika.


Edyta Maselbas z Noble Planners, organizatorka Śniadania z Mikołajem, z synkiem Damianem.


Przedstawicielki Citibank, jednego ze sponsorów imprezy.
[flagallery gid=30 name=Gallery]

Poprzedni artykuł„W sercu jestem ciągle dzieckiem”
Następny artykuł„Każdy język i żaden język”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj