Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy o wyjątkowym projekcie kapitana Andrzeja Piotrowskiego, jednego
z najbardziej znanych na świecie polskich żeglarzy, prezydenta Karaibskiej Republiki Żeglarskiej, który podjął się wypłynięcia jachtem “Kpt. WAGNER” w rejs dookoła Ameryki. Szlak rejsu to; Chicago – St. Louis – Memphis – New Orleans – Tampa – Miami -Savannah – Norfolk – New York – West Point – Buffalo – Toronto – Chicago. Trasa wyprawy liczy 5,5 tys. mil morskich czyli ponad 9 tys. kilometrów a Amerykanie nazywają ją Great Loop czyli Wielką Pętlą. Wiecej informacji:https://dobraszkolanowyjork.com/2013/12/16/sladami-wielkich-polakow-w-ameryce-rejs-kpt-andrzeja-piotrowskiego/

Dziś następna relacja filmowa z przygotowań do rejsu, przygotowana przez Piotra Rudzińskiego. Kolejne informacje dotyczące rejsu kapitana Piotrowskiego już wkrótce!


Poprzedni artykuł„Nie tylko bajki i wiersze”
Następny artykuł„Czechowicz na kozetce”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj