Janusz Skowron zaprasza od 21 lutego do końca marca 2018 r. do galerii A.R na zbiorową wystawę pt.” RHYTHM OF THE HEART- Photography”.  W ekspozycji udział bierze siedem fotograficzek mieszkających i tworzących w różnych krajach: Patrycja Todo (Lyon), Agnieszka Uziębło (Manchester), Katarzyna Bargiełowska (Warszawa), Barbara Caillot Dubus (Barcelona), Iga Supernak (Los Angeles), Jagoda Przybylak (Nowy Jork) i Agnieszka Wilczyńska (Nowy Jork). Na wystawie jest eksponowanych 40  fotografii, które przedstawiają świat dostrzegany przez pryzmat kobiecej duszy i trzypokoleniowych doświadczeń.

A.R Gallery
71 India St., Brooklyn, NY,
Tel. 347.971.1938

Poprzedni artykułTelewizja – strata czasu, ale nie do końca
Następny artykuł“Ambasadorem Polski może być każdy z nas”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj