konkurs-wakacyjny

Drodzy Uczestnicy konkursu, Miłośnicy twórczego pisania!

Przedstawiamy Wam zwycięzców naszego konkursu “Wakacyjne Migawki”, który trwał od 21 lipca do 30 września tego roku. W nadesłanych pracach młodzi autorzy pisali o najciekawszych wydarzeniach, spotkaniach, sytuacjach, w jakich uczestniczyli podczas wakacji. I o marzeniach. A przeżyć mieli naprawdę dużo. Zdobyli nowe doświadczenia, które ich trochę zmieniły. Podzielili się tym wszystkim w swoich tekstach.

Pisali także o zainteresowaniach, pasjach, które starają się rozwijać i swoich wakacyjnych przygodach. Młodzi autorzy próbowali zazwyczaj działać zgodnie ze swoimi przekonaniami, podejmowali różne wyzwania, zastanawiali się nad wyjściem z niespodziewanych sytuacji. Albo po prostu chcieli ciekawie spędzić wakacje, ciesząc się nimi.

Pisząc, każdy zwracał uwagę na coś innego, co stanowi bardzo dużą wartość nadesłanych prac.

Na konkurs nadesłali teksty uczestnicy z kilku krajów, w tym z Polski. Autorzy urodzeni poza krajem, którzy uczą się języka polskiego w domach, szkołach i innych miejscach, bardzo ładnie poradzili sobie z polszczyzną pisaną. Niezmiernie nas to cieszy!

Do tekstów trzeba było dołączyć tematyczne zdjęcia. Wiele z nich wskazywało na wysoki poziom fotograficznych umiejętności. Wszystkim bardzo dziękujemy! Nie przestawajacie pisać i fotografować!

Prezentujemy listę laureatów Konkursu:

I miejsce

Monika Bałdyga “ Wspinaczka”.

II miejsce

Martyna Feduń “ Moja wierna przyjaciółka – Emma.”

III miejsce

Adam Waszczyszak “ Na obozie żeglarskim”

Wyróżnienia:

Maria Litwin “Ruchome wydmy”
Karolina Wałczyk “Park linowy”
Kamila Król “Moje wakacje”
Adam Mirowski “ Ale heca”
Gracjan Segelin “Moje wakacje w siodle”

Nagrody zostaną wysłane pocztą, a wyżej wymienione prace będą opublikowane na stronie naszego portalu.

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do Klubu Młodych Literatów. Przysyłajcie swoje teksty, dzielcie się przeżyciami, spostrzeżeniami, przy okazji rozwijając umiejetność posługiwania się polskim słowem pisanym.

Irena Biały
Klub Młodych Literatów portalu DobraPolskaSzkola.com

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Zwiędła chryzantema
Następny artykuł“Szkoły, które wykształciły przyszłych miliarderów”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj