16463694_1846539795634780_4617222746614900904_o

 

Zlot Młodzieży Polonijnej POLONICUS na Dolnym Śląsku to organizowane od dziewięciu lat przez wrocławską Fundację Freya niezwykłe wakacje dla młodzieży polonijnej w gronie rówieśników nie tylko z Polski, ale również polskich kolegów i koleżanek zamieszkałych na codzień w różnych krajach świata. Obóz, w którym biorą udział młodzi Polacy z Hiszpanii, Francji, Argentyny, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Rosji i Łotwy, wspiera Senat RP, a medialnym patronem jest nasz portal.

Podczas dwutygodniowego pobytu w Polsce uczestnicy w nieszablonowy sposób poznają tajniki języka polskiego oraz historii Polski. Oprócz bloku edukacyjnego w programie zlotu znajdują się warsztaty, spotkania, wycieczki, turnieje, zajęcia sportowe i rekreacyjne, karaoke, dyskoteki i wiele innych atrakcji. Młodzież poznaje polskie kino, bierze udział w zajęciach teatralnych, śpiewa polskie piosenki, pogłębia polskie tradycje i zwyczaje. Opiekunowie posiadają doświadczenie i niezbędne uprawnienia MEN. Trenerzy i instruktorzy to ludzie z pasją i najlepszymi kwalifikacjami.

Zapraszamy na stronę Fundacji FREYA oraz na facebookowe strony Fundacji i POLONICUSA.

Informacje i rezerwacje: fundacja@freya.org.pl tel. + 48 602 177 158

www.freya.org.pl
https://www.facebook.com/Fundacja.Freya/
https://www.facebook.com/Polonicus-1616265871995508/?fref=ts

Zobacz nagrania z poprzednich edycji Polonicusa na Freya TV

Fundacja FREYA zaprasza na  niezapomniane lato tych wszystkich, którzy czują, że Polska to ich kraj :-)

Poprzedni artykułPrzyłącz się do akcji zebrania funduszy na egzamin z języka polskiego w USA
Następny artykułPoezja – co to takiego?

3 KOMENTARZE

  1. Gdzie znajdę więcej informacji na temattego wyjazdu? Mieszkamy w USA Pennsylvania córka ma 14 lat i może byłabym zainteresowana wyjazdem dla niej jakie są ceny i ile trwa wyjazd ? Z góry Dziękuje za udzielenie informacji . Katarzyna Drahusz .

  2. ja moge tylko polecic 😉 czociaz mieszkamy we Wloszech. moja dwojka byla w tamtym roku… syn jechal niechetnie ;)))) jak to on… w tym roku znow jada, w sumie nie moga sie doczekac… i nie boli ze nie bedzie komputerow ;))))) pozdrawiam Robert

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj