Kiedyś kobiety rodziły w domu. Potem w szpitalu. Dziś mają wybór, gdzie przyjąć na świat oczekiwane przez tyle miesięcy dziecko. Coraz częściej słyszy się o domowych porodach, jednak ciągle wiele kobiet obawia się wyboru tej drogi. A co w przypadku gdy nastąpią w trakcie porodu jakieś powikłania, komplikacje? Czy nie lepiej, żeby wszystko było pod kontrolą lekarza? Okazuje się, że wielu tego typu obawom można w dzisiejszych czasach zaradzić i poród w domu może być pięknym i radosnym przeżyciem dla rodzącej i jej bliskich.

O swojej decyzji rodzenia w domu, szczegółach porodu i przyjściu na świat Kamilka, opowiada Magda Domarecka wraz z mężem Danielem, w programie Danusi Świątek “Polonijna Mama” w Polskim Radiu 910AM Nowy Jork, 1 grudnia 2010 r.

Posłuchaj audycji:

[gplayer href=”https://dobraszkolanowyjork.com/upload/Polonijna Mama 12_01_10.mp3″][/gplayer]

Poprzedni artykułPolska Szkoła im. Św. Maksymiliana Kolbe – Chicago, IL
Następny artykuł“HOMESCHOOLING CZYLI DOMOWE NAUCZANIE” – rozmowa z polskimi rodzinami z Buffalo, które od kilkunastu lat uczą swoje dzieci w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj