Poznaj-Uklad-sloneczny-8913-1

Poznaj … Układ słoneczny

 
Wydawnictwo: Martel
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
 
Cena: 15 $
 
Koszt przesyłki: 3$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)
 

 

Poznaj… to seria edukacyjna zabierająca nas w podróż przez bajecznie kolorowy świat zwierząt reprezentujących faunę wszystkich kontynentów oraz zamieszkujących różne środowiska. 
W Poznaj … bezkręgowce ukazany jest niezwykły świat motyli, pająków, chrząszczy i innych. Zawartość tego mini leksykonu skonstruowana jest w sposób przyjazny czytelnikowi. Umieszczony na końcu indeks pozwoli szybko dotrzeć do interesującego nas okazu. Każdy gatunek przedstawiony jest w podobny sposób, ułatwiający orientację i porównania. Najważniejsze, zobiektywizowane informacje o wymiarach, wyglądzie, występowaniu i pokarmie umieszczone są w kolorowej ramce. 

Na stronach książek naszej edukacyjnej serii Poznaj… Czytelnik znajdzie odpowiedzi na wiele pytań, jak również wiele innych zaskakujących informacji o zwierzętach. Pozna zasięg geograficzny, wielkość i sposób rozmnażania poszczególnych gatunków, dowie się, jak wyglądają, co lubią jeść, jaki tryb życia prowadzą, jak opiekują się potomstwem. Poznaj … pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć zarówno na zwierzęta żyjące w środowisku naturalnym, jak i wyhodowane przez człowieka, spotykane na co dzień w domu czy w bezpośrednim sąsiedztwie, ale także te najbardziej egzotyczne, których być może w środowisku naturalnym nigdy nie spotkamy. Seria Poznaj… jest doskonałą propozycją lektury dla wszystkich miłośników przyrody. Poza ciekawymi i wyczerpującymi informacjami wyróżnia się bogatą szatą graficzną.

Poprzedni artykułRegiony z naklejkami – To mój kraj
Następny artykułPoznaj … Kontynenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj