Kto odwiedził Governor Island w ubiegły weekend, 17 i 18 sierpnia, mógł mieć wrażenie, że jest na planie filmu „Wielki Gatsby”, który niedawno wszedł na ekrany kin. Na tej małej wyspie leżącej w odległości kilkunastu minut promem od dolnego Manhattanu, zorganizowano w tym roku Weekend Party Jazz Age Lawn. Piknik był doskonałą okazją dla nowojorczyków do zakosztowania wszystkich rozrywek ery prohibicji. Można było potańczyć czarlestona do muzyki Michaela Arenella i jego Dreamland Orchestra, zobaczyć stare auta i antyczne gramofony puszczające oryginalne nagrania z lat dwudziestych, poswingować i przede wszystkim pooglądać rewelacyjne stroje z tamtej epoki.

MK
Jazz Age Lawn Party 2013 w obiektywie Weroniki Kwiatkowskiej.

 

aa
 
cc
 
aaa
 
 
bn
 
df
 
as
 
asd
 
gg
 
bg
 
dd
 
bb
 
bbb
 
ff
 
cvb
 
ddd
 
e
 
ee
 
eee
 
es
 
fff
 
g
 
ggg
 
gh
 
ghf
 
hh
 
hhh
 
ii
 
jj
 
jjj
 
l
 
ll
 
mm
 
mmm
 
nn
 
o
 
oo
 
ooo
 
op
 
p
 
pp
 
ppp
 
rr
 
sd
 
sda
 
ss
 
sss
 
ttt
 
vv
 
vvv
 
w
 
wer
 
ww
 
www
 
 

Poprzedni artykuł4 dniowe Szkolenie dla Liderów w Nowym Jorku
Następny artykuł„The Lullaby of Polish Girls” – nowa książka Dagmary Domińczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj