U Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego zdiagnozowano bardzo rzadki wrodzony nowotwór złośliwy tkanek miękkich i kości lewej nóżki.

W wyniku bardzo szybko postępującej choroby w wieku dwóch miesięcy Kacperkowi amputowano całe podudzie wraz z kolanem, aby uratować jego życie. Na szczęście Kacperkowi można jeszcze pomóc. By dziecko mogło chodzić, biegać i skakać, potrzebować będzie profesjonalnej protezy, która pozwoli mu normalnie funkcjonować. Koszt docelowej protezy to ok. 20 tys. złotych. Kwota ta przerasta możliwości finansowe rodziców Kacperka, a protezę trzeba będzie wymieniać co 1 – 2 lata.
Kacperka czeka też długa i kosztowna rehabilitacja, dlatego jego rodzice proszą o pomoc w zdobyciu środków na leczenie chłopca.

Facebook Kacperka: https://www.facebook.com/kacperek.serafin

Liczą się nawet najmniejsze wpłaty. Można je uiszczać na subkonto Kacperka (ponizej dane).

Kacperek ulotka podwojna_1 std (1)

Poprzedni artykułTargi Edukacyjne Uczelni Polskich po raz trzeci w Nowym Jorku
Następny artykuł„Tematy podsuwa mi życie” – rozmowa z pisarką Mariką Krajniewską

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj