Pomóżmy Laurze w realizacji jej marzenia!

1690

Laura Dziąba pochodzi z Tczewa, ma 20 lat, niezwykły głos i wrodzoną łamliwość kości najcięższego typu, dzięki czemu porusza się na wózku inwalidzkim. Choroba nie jest jednak dla niej przeszkodą w rozwijaniu swoich muzycznych pasji i realizowaniu marzeń. Skończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Bydgoszczy z wyróżnieniem, i dzięki pomocy mamy, uczestniczy w wielu różnego rodzaju muzycznych konkursach i festiwalach.

Zajęła I miejsce w V Pomorskim Konkursie Piosenki Angielskiej „Pop&Rock”, została finalistką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Anny Dymnej, gdzie zaśpiewała razem z Alicją Majewską, wystąpiła na Festiwalu Osób Niepełnosprawnych w Lubsku, a także wzięła udział w projekcie „Wierchowe Spotkania” w Zakopanem, gdzie zaśpiewała w duecie ze Eweliną Lisowską.

.

Laura wielokrotnie pojawiała się też na koncertach charytatywnych w Polsce i w Niemczech. Jest laureatką konkursu plastycznego Fundacji Kochajmy Zabytki, dzięki czemu pojechała do Japonii, gdzie wystąpiła przed ambasadorem Polski.

Wokalistka marzy o nagraniu kilku swoich piosenek w studiu nagrań, a w realizacji tego marzenia chce jej pomóc Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Miłośników Bierzwnika. Nasz portal również chce się dołączyć to tych działań.

Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do finansowego wsparcia nagrań studyjnych Laury!

Chętnych prosimy o przekazywanie datków na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Dla Laury”:

GBS Barlinek O/Bierzwnik

95 8355 0009 0019 4679 2000 0001

ul. Kopernika 4

73 – 240 Bierzwnik

Dziękujemy w imieniu Laury!

Poprzedni artykułZaczarowany ogród na Hudsonem
Następny artykułBabcia Bożenka: Śpij Kolego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj