Dużo śpiewu, śmiechu i dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać kolejne warsztaty filmowe dla polonijnych dzieci, które tym razem odbyły się w Copiague, NY. Głównym tematem warsztatów była realizacja muzycznego teledysku popularnej piosenki Cup Song, która wykonywana była przez dzieci w wersji angielskiej i polskiej. Nagranie piosenki poprzedziło wiele godzin ćwiczeń, które poprowadziła Marta Wesołowska, która przygotowała choreografię nagrania. Autorką polskiej wersji piosenki była Magdalena Śliwa. Całość filmowana była przez Martę Kustek i Piotra Rudzińskiego.

Zajęcia i nagrania w Konkursie Filmowym „Wiedza o Polsce” zorganizowane zostały przez Fundację Instytut Innowacji i Fundację Dobra Polska Szkoła w ramach konkursu MSZ „Polonia i współpraca z Polakami za granicą”.

 

Tekst i zdjęcia: Marta Kustek

MVI_8385k

 

MVI_8326

MVI_8360
MVI_8364

MVI_8366

MVI_8367

MVI_8368

MVI_8329
MVI_8375

MVI_8385

MVI_8385a

MVI_8385k

MVI_8385x

MVI_8386

MVI_8410

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: „Tylko was podziwiać i naśladować”
Następny artykuł„International Day” – w paulińskiej parafii św. Józefa w Rockville, CT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj