PBD_poster_02a_330x482_mockTym razem w audycji Polskiego Radia 910AM Nowy Jork wiodącym tematem były tegoroczne obchody Polonijnego Dnia Dwujęzyczności, a  gośćmi Danusi Świątek i Marcina Filipowskiego  koordynatorzy wydarzeń w Nowym Jorku, Bostonie i Copiague: Marta Kustek, Lidia Russell, Marta Wesołowska. Kto w tym roku dołączył do obchodów święta polskiego języka? Co ciekawego będzie się działo na poszczególnych imprezach? Zapraszamy do wysłuchania audycji!

 

Słuchaj: http://polskieradio.com/news_det.aspx?id=106505&kat=83

 

godlo_senat z podpisem 1Projekt Polonijnego Dnia Dwujęzyczności przygotowany został przez Fundację Dobra Polska Szkoła z Nowego Jorku oraz Fundację Edukacja dla Demokracji z Warszawy i współfinansowany przez Kancelarię Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach w zakresie opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 roku.

 

 

Poprzedni artykułTowarzysze playboye
Następny artykułLetnia szkoła języka angielskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj