Już od 20 czerwca będzie można kupić „POLSKI krok po kroku junior” – serię do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży, która wzbogacona została o nowy komponent „Gry i zabawy językowe”.

Gry planszowe, puzzle, domino, kolorowe karteczki z obrazkami, karty dialogowe to tylko niektóre spośród propozycji do wykorzystania na lekcjach. Mimo, że „Gry i zabawy językowe” powstały z myślą o nauce z serią „POLSKI krok po kroku – junior”, z powodzeniem można je stosować pracując z innymi podręcznikami.

„POLSKI krok po kroku junior” to jedyny na rynku podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży przeznaczony do pracy z dziećmi i młodzieżą w wieku 10-15 lat. Podręcznik składa się z dziesięciu rozdziałów przeznaczonych na około 60 godzin nauki, a poruszane zagadnienia odpowiadają połowie poziomu A1. Każdy rozdział dzieli się na cztery podrozdziały, które dodatkowo zakończone są częścią powtórzeniową i fakultatywnym rozdziałem „PLUS dla ambitnych”, z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. Do każdego rozdziału został opracowany słowniczek nowo poznanych słów i wyrażeń przetłumaczonych na angielski, niemiecki i rosyjski. Do książki dołączona jest płyta CD mp3 obejmująca około 2 godziny nagrań.

Podręcznik można kupić m.in. na stronie http://ksiegarnia.poltax.waw.pl/product_info.php?products_id=22510?ref=16

 

Poprzedni artykułJustyna Bolek Slavica Dance w Nowym Jorku – warsztaty. 16 lipca
Następny artykułWizualizacje graficzne na internet Polonijnego Dnia Dwujęzyczności 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj