Polska Szkoła im. Św. S. Kostki pod patronatem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
127 Paterson Ave
Wallington, NJ 07057

Kontakt: Dyr. Emilia Zdeb tel: 973-777-6103, fax: 973-778-7750
E-mail: mshpolap@msn.com

Zajęcia: klasy licealne – piatki 18: 00-19: 30,
przedszkole do klasy ósmej – soboty: godz. 9: 30-13:00
Wiek: od 3 lat do 18

Program: język polski, geografia, historia i religia. Po ukończeniu ósmej klasy uczniowie mają możliwość przystąpić do egzaminu z j. polskiego. Egzamin przeprowadza instruktor ze Szkoły Jezyka i Kultury Polskiej z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Po pozytywnym zdaniu testu uczniowie otrzymuja dyplomy tego uniwersytetu, upowazniajace do starania sie o zmniejszenie kredytów wymaganych na uczelniach.

Poprzedni artykułPolska Szkoła Dokształcająca im. Józefa Piłsudskiego – Jersey City
Następny artykułPolska Szkoła Dokształcająca im. Adama Mickiewicza – Passaic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj