Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina
Polish Heritage School
18 Corey Rd
Flanders, NJ 07836

Kontakt: Dyr. Agata Stopa, tel. (908) 876-5903
E – mail: j_stopa@hotmail.com

www.szkolajezykapolskiego.com

Adres korespondencyjny:
271 Naughright Rd.
Long Valley NJ, 07853

Szkola dziala w soboty od 9:45 do 1:15.
Szkola powstala w 1999 roku. Od osmiu lat zajecia odbywaja sie w Mt. Olive High School, Morris County, New Jersey. W obecnym roku szkolnym jest 9 klas dla dzieci od 3 do 14 lat. Naucza jezyka polskiego, historii, geografii, literatury oraz religii. Prowadzone sa rowniez zajecia dodatkowe (np. taniec towarzyski, chor) oraz liczne wyjazdy i imprezy (zabawa andrzejkowa, jaselka, zabawa karnawalowa, itd.)

Poprzedni artykułPolska Szkoła Dokształcająca sw. Cyryla i Metodego – Boonton
Następny artykułPolska Szkoła Dokształcająca im. Św. Michała – Lyndhurst

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj