Polska Szkoła im. Augusta Hlonda
Parafia Różańca Świętego
408 S. Chester St.
Baltimore, MD 21231

www.holyrosarypl.org

Parafia: tel. (410) 732-3960, fax (410) 675-4917
E-mail: webmaster@holyrosarypl.org

Lekcje nauki języka polskiego oraz katechezy odbywają się soboty, od 9:30 rano do 12:30 po południu.

Poprzedni artykułPolska Szkoła Sobotnia przy parafii Our Lady Queen of Poland – Silver Spring
Następny artykułSzkoła Języka i Kultury Polskiej im. Jana Pawla II – Hamtramck

1 KOMENTARZ

  1. Szczęść Boże!

    Szanowni Państwo, postanowiłam napisać do Państwa w imieniu wspólnoty szkolnej Zespołu Szkół Katolickich im.Kard.Prymasa Augusta Hlonda w Chorzowie. Trafiłam na Państwa adres poszukując szkół, które jako patrona obrały sobie Prymasa Hlonda. Okazuje się, że nie jest nas wiele….

    Byłoby niezwykle miło gdyby stało się to przyczynkiem do współpracy pomiędzy naszymi szkołami. Przed nami, 22 października 2018, 70 rocznica śmierci prymasa Hlonda – może uda się wspólnie uczcić ten dzień?!

    Tymczasem pozdrawiam ciepło w imieniu całej wspólnoty i czekam z niecierpliwością na odpowiedź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj