ogniwo-2016-logo

 

Polska Szkoła Dokształcająca OGNIWO

752 Big Oak Road
Morrisville, PA 19067

Adres korespondencyjny:

274 Aspen Road
Yardley, PA 19067
www.OgniwoPL.com

Facebook: https://www.facebook.com/OgniwoPl/

Kontakt: Monika Zarzycka ogniwopl@gmail.com
Tel.: (267) 566-6208 

Polska Szkoła Ogniwo jest placówką, która  prowadzi swoją działalność od 15 lat. Szkoła, w formie organizacji non–profit, prowadzi działalność edukacyjną i  wychowawczą dzieci i młodzieży. Choć nauczanie języka polskiego, polskiej historii i geografii jest podstawową działalnością, to poprzez  zróżnicowane formy aktywności –  wspólne zabawy, występy i akademie przygotowane przez uczniów, spotkania z interesującymi ludźmi, teatr, kino, literaturę i poezję polską, chcemy stać się centrum kreowania i realizacji inicjatyw,  które przybliżą naszym dzieciom Polskę umacniając jednocześnie poczucie przynależności do polskiej społeczności  zarówno w dzieciach, jak i rodzicach.
Do szkoły uczęszcza ponad 100 uczniów. Szkoła zatrudnia 14 nauczycieli.
Wiek: 3-17 lat (przedszkole, zerówka, klasa dla anglojęcznych, klasy I-VIII, oraz 3- letnie liceum, zakończone maturą
Zajęcia: soboty 9:30- 1:00pm
Program: nauka jęz.polskiego, historii i geografii, język polski dla anglojęzycznych

 

Poprzedni artykułSzkoła im. Mikołaja Kopernika przy Parafii Niepokalanego Serca Maryji – Mahwah
Następny artykułPolska Szkoła – Clifton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj