Polska Sobotnia Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie – Tarpon Springs, FL
St. Ignatius of Antioch Catholic Church
715 E. Orange Street
Tarpon Springs, FL 34689

Adres korespondencyjny:
7248 Night Heron Drive
Land O Lakes, FL 34637-7556

www.polskaszkolamsc.com

Kontakt: Dyr. Anna Trzeciak
Tel. (813 838-1382), (813) 996-3416
Email: atrzeciak@polskaszkolamsc.com

Polska Sobotnia Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tarpon Springs działa od 1993 roku. Zajęcia w szkole prowadzone są dla dzieci w czterech grupach wiekowych. Poziom edukacji jest dopasowany do poziomu znajomości języka w grupie, tak aby każde dziecko mogło maksymalnie skorzystać z lekcji. Grono pedagogiczne dokłada wszelkich starań aby podtrzymać i rozwinąć znajomość języka, polskiej tradycji i kultury.

Zajęcia są prowadzone w pomieszczeniach przy Kościele St. Ignatius w Tarpon Springs. Klasy spełniają wymagania potrzebne do zapewnienia edukacji o dobrym standardzie. Rok szkolny rozpoczyna się w połowie sierpnia, a kończy w połowie maja. Zajęcia w ciągu roku szkolnego odbywają się w każdą sobotę od 10:00am do 1:45pm.

Poprzedni artykułSobotnia Szkoła Języka Polskiego im. Św. Jadwigi Królowej- Pompano Beach, FL
Następny artykułPolska Szkoła Języka i Kultury im. Jana Pawła II – Gainesville, FL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj