Polska agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT z Warszawy zwyciężyła w dwóch kategoriach prestiżowego konkursu Cilo Awards. Projekt Rak’n’Roll Records został nagrodzony złotem w Branded Entertainment & Content/Music i Branded Entertainment & Content/Mixed Campaign. Uroczysta gala wręczenia stauetek odbyła się 15 maja w Nowym Yorku.

180 jest pierwszą polską agencją reklamową, której udało się zdobyć złoto 
w Clio Awards. Projekt Rak’n’Roll Records – charytatywna wytwórnia muzyczna zdobył nominacje także w dwóch innych kategoriach konkursu: Audio/Radio oraz Direct/Audio. Festiwal Clio Awards należy do najważniejszych wydarzeń 
w świecie reklamy, nagrody są przyznawane od 1960 roku.

Rak’n’Roll Records jest charytatywną wytwórnią muzyczną, która zbiera pieniądze na pomoc kobietom po zabiegu mastektomii. Na stronie www.raknrollrecords.com można odsłuchać przekazane przez artystów utwory w mono, wersja stereo jest dostępna po dokonaniu opłaty w wysokości 
co najmniej 2 zł. Projekt jest wciąż rozwijany, do wytwórni dołączają kolejni artyści.

Agencja 180 została doceniona za projekt Rak’n’Roll Records także 
w tegorocznych polskich konkursach reklamowych. W Media Trendach otrzymała nagrodę w kategorii Kampania zintegrowana i wyróżnionie 
w kategorii Wykorzystanie kanałów komunikacji. Agencja odebrała też złoto (Media Interaktywne/Digital Branded Content) i srebro (Kampania) w KTR oraz wyróżnienie w konkursie Kampania Społeczna Roku 2012.

DPS

Poprzedni artykuł„Co powiedzieć?”
Następny artykułKampania „W naszym domu mówimy po polsku!” – fragmenty spotkania w Polskiej Szkole w Bridgeport, CT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj