Są jeszcze miejsca na VIII  Zlot Młodzieży Polonijnej POLONICUS 2016 odbędzie się w dniach 16-29 lipca na Dolnym Śląsku, który wspiera Senat RP, a medialnym patronem jest nasz portal.

Polonicus – to niezwykłe wakacje w gronie rówieśników nie tylko z Polski, ale również polskich kolegów i koleżanek zamieszkałych na codzień w różnych krajach świata. W ubiegłym roku w Polonicusie wzięli udział młodzi Polacy z Hiszpanii, Francji, Argentyny, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Rosji i Łotwy.

Program jak co roku jest bardzo bogaty i każdy uczestnik będzie w nim mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas dwutygodniowego pobytu w Polsce uczestnicy w nieszablonowy sposób poznają tajniki języka polskiego oraz historii Polski. Oprócz bloku edukacyjnego w programie zlotu znajdują się warsztaty, spotkania, wycieczki, turnieje, zajęcia sportowe i rekreacyjne, karaoke, dyskoteki i wiele innych atrakcji.

Uczestnicy poznają polskie kino, biorą udział w zajęciach teatralnych, śpiewają polskie piosenki, pogłębiają polskie tradycje i zwyczaje. Opiekunowie posiadają doświadczenie i niezbędne uprawnienia MEN. Trenerzy i instruktorzy to ludzie z pasją i najlepszymi kwalifikacjami.

Cena: 300 EURO

Dodatkowe informacje:
– Termin zgłoszeń na tegorocznego Polonicusa upływa 31 maja,
– Opłata za wycieczkę fakultatywną będzie pobierana na miejscu,
– Każdego uczestnika obowiązuje zaliczka w kwocie 100 Euro płatna do 30 kwietnia,
– Wszystkie opłaty kierujemy bezpośrednio na konto Fundacji:
Raiffeisen: 54 1750 0012 0000 0000 3283 7123

Informacje i rezerwacje: fundacja@freya.org.pl tel. + 48 602 177 158

Zapraszamy na stronę Fundacji FREYA oraz na facebookowe strony Fundacji i POLONICUSA.

www.freya.org.pl
https://www.facebook.com/Fundacja.Freya/
https://www.facebook.com/Polonicus-1616265871995508/?fref=ts

Zobacz nagrania z poprzednich edycji Polonicusa na Freya TV

Fundacja FREYA zaprasza na  niezapomniane lato tych wszystkich, którzy czują, że Polska to ich kraj :-)

 

 

2016 Polonicus Plakat 300 euro mały

 

Program2

Poprzedni artykułWycieczka do Waszyngtonu , nagrodą za udział w konkursie w Polskiej Szkole Dokształcajacej w Lakewood , NJ
Następny artykułDać dobry przykład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj