Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznych obchodów święta polskiego języka Pierwszego Polonijnego Dnia Dwujęzyczności w Denver, w stanie Kolorado.

 

Video: Krzysztof Rogalski, Krzysztof Ciborowski
Zdjęcia: Kinga Rogalska, Gosia Makuch Otteson, Marzena Jarosz
Montaż: Krzysztof Rogalski, Marta Kustek

 

logotypMSZ_A_kolorNagranie jest dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Dobra Polska Szkola i Fundacji Edukacja dla Demokracji. Utwór powstał w ramach projektu finansowanego w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.“ realizowanego za pośrednictwem MSZ w roku 2015. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o konkursie „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”.

Poprzedni artykułCzym za młodu…
Następny artykuł„Poznajmy Panią Stefę Wilczyńską”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj